Referencje

Maciej W. (Panoramafirm.pl):

"Ja wybrałem Auto-Rege i moje oczekiwania zostały spełnione. Przede wszystkim nie musiałem oddawać auta do naprawy, co zaoszczędziło mój czas. Auto-Rege przysłało nową, oryginalną część do mnie i dopiero wtedy odesłałem im swoją. Auto-Rege to największa firma na tym poziomie regeneracji w Polsce! Serdecznie polecam!"

Młotek22 (forum.infor.pl):

"Jeśli naprawa przekładni kierowniczych to tylko w Auto Rege. Naprawa wykonana szybko, sprawnie i solidnie. Odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku, panowie znają się na rzeczy, lubią to co robią. Mają kilka swoich warsztatów także warto skorzystać z ich pomocy. Polecam."

roman_k (dobrymechanik.pl):

"Super! Żadnych ukrytych kosztów. Profesjonalizm i jakość na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam wszystkim!"

Maria Jacek (plus.google.pl):

"Wysłałem do Auto-Rege moją popsutą przekładnię do regeneracji. Szybko uwinęli się w temacie (1 dzień roboty) i już miałem zregenerowaną z powrotem. Zdecydowałem się na tę firmę, bo słyszałem wiele dobrych opinii o niej i sam też mogę potwierdzić, że są profesjonalni i można im bezpiecznie powierzyć maglownicę."

Marcin_D (ofachowcach.pl):

"Miałem okazję korzystać z usług Auto Rege i nie zawiodłem się, bo to dobrzy fachowcy. Zostałem obsłużony rzetelnie i profesjonalnie."

Waldemar

"Korzystałem z usług Auto-Rege po raz pierwszy. Bardzo miła i kompetentna obsługa w biurze, wygodna poczekalnia, dobrze znający się na rzeczy mechanik. Takie były moje wrażenia. Umówiłem się na telefon, przyjechałem i zostawiłem auto. Odebrałem je po około 4 godzinach z nową maglownicą. Zapłaciłem tyle, ile ustaliliśmy. Bez żadnych finansowych niespodzianek."

Grzegorz

"Moje auto zawiozła do warsztatu laweta i co? Super! Trzeci rok w Golfie TDI IV. Auto-Rege to bardzo fachowy zakład w którym pracuje właściwa osoba. Mam na myśli mechanika. Wie co robi i robi to bardzo dokładnie. A ustawienie zbieżności rewelacja. Polecam. "

Ereza

"Auto-Rege zajmuje się regeneracją przekładni. Nie mają tam ukrytych kosztów. Poza tym mają oryginalne podzespoły do regeneracji co jest naprawdę ważne. Firma rzetelna i profesjonalna."

martynawo

"Są naprawdę dobrzy w tym co robią. Na rynku są od 15 lat, więc mają doświadczenie."

m80

"Miła obsługa i wygodne poczekalnie. Widać też, że dobrze znajdą się na regeneracji przekładni kierowniczych."